Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Dunedin me pishinë për fëmijë

Dunedin
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 13 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Dunedin në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Scenic Hotel Dunedin City
Scenic Hotel Dunedin City
Scenic Hotel Dunedin City
Hotel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Heritage Dunedin Leisure Lodge
Heritage Dunedin Leisure Lodge
Heritage Dunedin Leisure Lodge
Hotel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Larnach Lodge & Stable Stay
Larnach Lodge & Stable Stay
Larnach Lodge & Stable Stay
Kampi
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
9.8 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel St Clair
Hotel St Clair
Hotel St Clair
Hotel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Quest Dunedin Serviced Apartments
Quest Dunedin Serviced Apartments
Quest Dunedin Serviced Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
555 Motel Dunedin
555 Motel Dunedin
555 Motel Dunedin
Motel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Aurora on George
Aurora on George
Aurora on George
9.1 E shkëlqyer
Motel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Longbourne Lodge Motel Mosgiel
Longbourne Lodge Motel Mosgiel
Longbourne Lodge Motel Mosgiel
Apartament
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
14.3 km
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
 • Zonë e caktuar për duhan
Commodore Motel
Commodore Motel
Commodore Motel
Motel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Shërbimi i larjes
Alhambra Oaks Motor Lodge
Alhambra Oaks Motor Lodge
Alhambra Oaks Motor Lodge
Motel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
 • Dhomat e aksesueshme për personat me aftësi të kufizuara
Alcala Motor Lodge Dunedin
Alcala Motor Lodge Dunedin
Alcala Motor Lodge Dunedin
8.2 E mirë
Motel
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
Woodlands Motels And Apartments
Woodlands Motels And Apartments
Woodlands Motels And Apartments
Apartament
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Furgon i aeroportit
Hunters Moon
Hunters Moon
Hunters Moon
9.1 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Zelanda e Re, Dunedin
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.