Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kaledonia e Re

Noumea
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 37 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Chateau Royal Resort & Spa Noumea
Chateau Royal Resort & Spa Noumea
Chateau Royal Resort & Spa Noumea
8.5 E mirë
Resort
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Le Meridien Noumea Resort & Spa
Le Meridien Noumea Resort & Spa
Le Meridien Noumea Resort & Spa
7.6 Mesatare
Resort
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Le Lagon Noumea
Hotel Le Lagon Noumea
Hotel Le Lagon Noumea
8.1 E mirë
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Ramada Hotel & Suites by Wyndham Noumea
Ramada Hotel & Suites by Wyndham Noumea
Ramada Hotel & Suites by Wyndham Noumea
7.2 Mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Karaoke
Hilton Noumea La Promenade Residences
Hilton Noumea La Promenade Residences
Hilton Noumea La Promenade Residences
8.1 E mirë
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
DoubleTree by Hilton Noumea Ilot Maitre Resort
DoubleTree by Hilton Noumea Ilot Maitre Resort
DoubleTree by Hilton Noumea Ilot Maitre Resort
8.5 E mirë
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Tieti
Hotel Tieti
Hotel Tieti
Hotel
Kaledonia e Re, Poindimie
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Nouvata
Nouvata
Nouvata
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Oure Tera Beach Resort
Oure Tera Beach Resort
Oure Tera Beach Resort
8.3 E mirë
Resort
Kaledonia e Re, Ishulli i Pishave
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Casa Del Sole Apartments
Casa Del Sole Apartments
Casa Del Sole Apartments
7.3 Mesatare
Apartament
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Le Meridien Ile des Pins
Le Meridien Ile des Pins
Le Meridien Ile des Pins
8.5 E mirë
Resort
Kaledonia e Re, Ishulli i Pishave
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Le Paris
Hotel Le Paris
Hotel Le Paris
7.7 Mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Le Stanley Hotel
Le Stanley Hotel
Le Stanley Hotel
7.4 Mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Hotel Koniambo
Hotel Koniambo
Hotel Koniambo
8.4 E mirë
Hotel
Kaledonia e Re, Kone
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Koulnoue Village
Hotel Koulnoue Village
Hotel Koulnoue Village
7.8 Mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Hienghene
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Hotel Beaurivage
Hotel Beaurivage
Hotel Beaurivage
8.3 E mirë
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hotel du Centre Noumea
Hotel du Centre Noumea
Hotel du Centre Noumea
8.0 E mirë
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Marina Beach Residence
Marina Beach Residence
Marina Beach Residence
7.8 Mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Noumea
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Oasis de Kiamu
Hotel Oasis de Kiamu
Hotel Oasis de Kiamu
7.0 Mesatare
Hotel
Kaledonia e Re, Lifou
Largësia nga qendra e qytetit:
11.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Les Cases De Plum
Les Cases De Plum
Les Cases De Plum
Parku i Pushimeve/Kampi
Kaledonia e Re, Le Mont-Dore
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.