Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Haga me pishinë për fëmijë

Haga
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 19 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Haga në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hilton The Hague
Hilton The Hague
Hilton The Hague
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Carlton Beach
Carlton Beach
Carlton Beach
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Novotel Den Haag World Forum Hotel
Novotel Den Haag World Forum Hotel
Novotel Den Haag World Forum Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Mercure Hotel Den Haag Central
Mercure Hotel Den Haag Central
Mercure Hotel Den Haag Central
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
NH Atlantic Den Haag
NH Atlantic Den Haag
NH Atlantic Den Haag
7.3 Mesatare
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Novotel Den Haag City Centre
Novotel Den Haag City Centre
Novotel Den Haag City Centre
8.3 E mirë
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Des Indes The Hague
Hotel Des Indes The Hague
Hotel Des Indes The Hague
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Boutique Hotel Corona
Boutique Hotel Corona
Boutique Hotel Corona
8.4 E mirë
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Lifestyle Hotel Carlton Ambassador
Lifestyle Hotel Carlton Ambassador
Lifestyle Hotel Carlton Ambassador
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag
Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag
Stadsvilla Hotel Mozaic Den Haag
8.8 E mirë
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Paleis Hotel
Paleis Hotel
Paleis Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Haags Duinhuis - familyfriendly holidayhome
Haags Duinhuis - familyfriendly holidayhome
Haags Duinhuis - familyfriendly holidayhome
Dhoma pushimesh
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Badhotel Scheveningen
Badhotel Scheveningen
Badhotel Scheveningen
7.5 Mesatare
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
ibis Den Haag Scheveningen
ibis Den Haag Scheveningen
ibis Den Haag Scheveningen
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Hague Center
Hotel Hague Center
Hotel Hague Center
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
New City Hotel Scheveningen
New City Hotel Scheveningen
New City Hotel Scheveningen
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Dhomat pa duhan
 • Shërbimi i larjes
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Best Western Hotel Den Haag
Best Western Hotel Den Haag
Best Western Hotel Den Haag
7.8 Mesatare
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Dhomat pa duhan
Residenz Stadslogement
Residenz Stadslogement
Residenz Stadslogement
Hotel
Holanda, Haga
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.