Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Hoofddorp me pishinë për fëmijë

Hoofddorp
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Hoofddorp në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Van der Valk Hotel A4 Schiphol
Van der Valk Hotel A4 Schiphol
Van der Valk Hotel A4 Schiphol
8.4 E mirë
Hotel
Holanda, Hoofddorp
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hyatt Place Amsterdam Airport
Hyatt Place Amsterdam Airport
Hyatt Place Amsterdam Airport
Hotel
Holanda, Hoofddorp
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
NH Amsterdam Schiphol Airport
NH Amsterdam Schiphol Airport
NH Amsterdam Schiphol Airport
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Hoofddorp
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Courtyard by Marriott Amsterdam Airport
Courtyard by Marriott Amsterdam Airport
Courtyard by Marriott Amsterdam Airport
8.1 E mirë
Hotel
Holanda, Hoofddorp
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Holiday Inn Express Amsterdam - Schiphol
Holiday Inn Express Amsterdam - Schiphol
Holiday Inn Express Amsterdam - Schiphol
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.