Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Eindhoven me aktivitete ujore

Eindhoven
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Eindhoven për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Restaurant la Sonnerie
Hotel Restaurant la Sonnerie
Hotel Restaurant la Sonnerie
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Little Grand
Little Grand
Little Grand
9.2 E shkëlqyer
Apartament
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Sycamore Eindhoven
Sycamore Eindhoven
Sycamore Eindhoven
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
B & B Waalre
B & B Waalre
B & B Waalre
Mengjezore dhe Mbrëmje
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
B&B De Heerlykheid
B&B De Heerlykheid
B&B De Heerlykheid
Dhoma pushimesh
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
B&B Eeneind
B&B Eeneind
B&B Eeneind
Mengjezore dhe Mbrëmje
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.