Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Eindhoven me pishinë për fëmijë

Eindhoven
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Eindhoven në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Van der Valk Hotel Eindhoven
Van der Valk Hotel Eindhoven
Van der Valk Hotel Eindhoven
7.9 Mesatare
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Pullman Eindhoven Cocagne
Pullman Eindhoven Cocagne
Pullman Eindhoven Cocagne
8.5 E mirë
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Solariumi
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Novotel Eindhoven
Novotel Eindhoven
Novotel Eindhoven
7.7 Mesatare
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Restaurant la Sonnerie
Hotel Restaurant la Sonnerie
Hotel Restaurant la Sonnerie
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
6.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Campanile Hotel & Restaurant Eindhoven
Campanile Hotel & Restaurant Eindhoven
Campanile Hotel & Restaurant Eindhoven
7.4 Mesatare
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Sandton Eindhoven Centre
Sandton Eindhoven Centre
Sandton Eindhoven Centre
7.7 Mesatare
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Sycamore Eindhoven
Sycamore Eindhoven
Sycamore Eindhoven
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
B & B Waalre
B & B Waalre
B & B Waalre
Mengjezore dhe Mbrëmje
Holanda, Eindhoven
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.