Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në De Koog me aktivitete ujore

De Koog
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në De Koog për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel Greenside Texel
Hotel Greenside Texel
Hotel Greenside Texel
8.4 E mirë
Hotel
Holanda, De Koog
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Kogerstaete Texel
Hotel Kogerstaete Texel
Hotel Kogerstaete Texel
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Holanda, De Koog
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
Hotel Boschrand
Hotel Boschrand
Hotel Boschrand
8.4 E mirë
Hotel
Holanda, De Koog
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
The island life Texel
The island life Texel
The island life Texel
Mengjezore dhe Mbrëmje
Holanda, De Koog
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Duin en Zee Texel
9.5 E shkëlqyer
Mengjezore dhe Mbrëmje
Holanda, De Koog
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.