Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Amsterdami me pishinë për fëmijë

Amsterdami
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 104 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Amsterdami në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Movenpick Hotel Amsterdam City Centre
Movenpick Hotel Amsterdam City Centre
Movenpick Hotel Amsterdam City Centre
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
WestCord Fashion Hotel Amsterdam
WestCord Fashion Hotel Amsterdam
WestCord Fashion Hotel Amsterdam
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station
DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station
DoubleTree by Hilton Amsterdam Centraal Station
7.7 Mesatare
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Radisson Blu Hotel Amsterdam City Center
Radisson Blu Hotel Amsterdam City Center
Radisson Blu Hotel Amsterdam City Center
8.4 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Estherea
Hotel Estherea
Hotel Estherea
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
Anantara Grand Hotel Krasnapolsky Amsterdam
8.8 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
NH City Centre Amsterdam
NH City Centre Amsterdam
NH City Centre Amsterdam
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Kimpton De Witt Amsterdam
Kimpton De Witt Amsterdam
Kimpton De Witt Amsterdam
8.7 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Park Centraal Amsterdam
Park Centraal Amsterdam
Park Centraal Amsterdam
8.3 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Corendon City Hotel Amsterdam
Corendon City Hotel Amsterdam
Corendon City Hotel Amsterdam
8.1 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Renaissance Amsterdam Hotel
Renaissance Amsterdam Hotel
Renaissance Amsterdam Hotel
7.3 Mesatare
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hard Rock Hotel Amsterdam American
Hard Rock Hotel Amsterdam American
Hard Rock Hotel Amsterdam American
8.7 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Swissotel Amsterdam
Swissotel Amsterdam
Swissotel Amsterdam
8.2 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
NH Collection Amsterdam Barbizon Palace
NH Collection Amsterdam Barbizon Palace
NH Collection Amsterdam Barbizon Palace
8.4 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Amsterdam Marriott Hotel
Amsterdam Marriott Hotel
Amsterdam Marriott Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Vondel Amsterdam
Hotel Vondel Amsterdam
Hotel Vondel Amsterdam
8.3 E mirë
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Sofitel Legend The Grand Amsterdam
Sofitel Legend The Grand Amsterdam
Sofitel Legend The Grand Amsterdam
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bilderberg Garden Hotel
Bilderberg Garden Hotel
Bilderberg Garden Hotel
7.7 Mesatare
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Park Plaza Vondelpark Amsterdam
Park Plaza Vondelpark Amsterdam
Park Plaza Vondelpark Amsterdam
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
NH Amsterdam Museum Quarter
NH Amsterdam Museum Quarter
NH Amsterdam Museum Quarter
Hotel
Holanda, Amsterdami
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.