Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Katmandu me pishinë për fëmijë

Katmandu
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 55 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Katmandu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hotel Shanker
Hotel Shanker
Hotel Shanker
8.3 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hyatt Regency Kathmandu
Hyatt Regency Kathmandu
Hyatt Regency Kathmandu
7.6 Mesatare
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Yak & Yeti
Hotel Yak & Yeti
Hotel Yak & Yeti
8.0 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Dwarika's Hotel
The Dwarika's Hotel
The Dwarika's Hotel
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Radisson Hotel Kathmandu
Radisson Hotel Kathmandu
Radisson Hotel Kathmandu
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kafene/ditore
Gokarna Forest Resort
Gokarna Forest Resort
Gokarna Forest Resort
8.2 E mirë
Resort
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Tibet International
Hotel Tibet International
Hotel Tibet International
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Royal Penguin Boutique Hotel & Spa
Royal Penguin Boutique Hotel & Spa
Royal Penguin Boutique Hotel & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Këmbimi i valutës
Shambaling Boutique Hotel
Shambaling Boutique Hotel
Shambaling Boutique Hotel
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Park Village by KGH Group
Park Village by KGH Group
Park Village by KGH Group
7.5 Mesatare
Resort
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
8.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Malla Hotel
Malla Hotel
Malla Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Ghangri Boutique Hotel
Ghangri Boutique Hotel
Ghangri Boutique Hotel
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
Royal Singi Hotel
Royal Singi Hotel
Royal Singi Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Yukhang
8.4 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel Nepalaya
Hotel Nepalaya
Hotel Nepalaya
8.2 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Kathmandu Eco Hotel
Kathmandu Eco Hotel
Kathmandu Eco Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Encounter Nepal & Spa
Hotel Encounter Nepal & Spa
Hotel Encounter Nepal & Spa
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Backyard Hotel
Backyard Hotel
Backyard Hotel
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Alpine Hotel & Apartment
Alpine Hotel & Apartment
Alpine Hotel & Apartment
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Mikrovale
Aria Boutique Hotel & Spa
Aria Boutique Hotel & Spa
Aria Boutique Hotel & Spa
Hotel
Nepali, Katmandu
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.