Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gjiri Walvis me pishinë për fëmijë

Gjiri Walvis
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Gjiri Walvis në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Protea Hotel Walvis Bay Pelican Bay
Protea Hotel Walvis Bay Pelican Bay
Protea Hotel Walvis Bay Pelican Bay
Hotel
Namibia, Gjiri Walvis
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Burning Shore Hotel
Burning Shore Hotel
Burning Shore Hotel
Hotel
Namibia, Gjiri Walvis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.6 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Protea Hotel by Marriott Walvis Bay
Protea Hotel by Marriott Walvis Bay
Protea Hotel by Marriott Walvis Bay
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Namibia, Gjiri Walvis
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Protea Hotel Long Beach Lodge
Protea Hotel Long Beach Lodge
Protea Hotel Long Beach Lodge
Hotel
Namibia, Gjiri Walvis
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.