Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thandwe me pishinë për fëmijë

Thandwe
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Thandwe në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Bayview - The Beach Resort
Bayview - The Beach Resort
Bayview - The Beach Resort
9.5 E shkëlqyer
Resort
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Amazing Ngapali Resort
Amazing Ngapali Resort
Amazing Ngapali Resort
Resort
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Thande Beach Hotel - Ngapali
Thande Beach Hotel - Ngapali
Thande Beach Hotel - Ngapali
Hotel
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
6.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Amata Resort & Spa Ngapali Beach
Amata Resort & Spa Ngapali Beach
Amata Resort & Spa Ngapali Beach
9.1 E shkëlqyer
Resort
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Yoma Cherry Lodge
Yoma Cherry Lodge
Yoma Cherry Lodge
Kampi
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
6.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Diamond Hotel Ngapali
Diamond Hotel Ngapali
Diamond Hotel Ngapali
Hotel
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Memento Resort Thandwe
Resort
Mianmar, Thandwe
Largësia nga qendra e qytetit:
6.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.