Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Taunggyi, Mianmar

Taunggyi
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Monte diVino Lodge
Monte diVino Lodge
Monte diVino Lodge
Hotel
Mianmar, Taunggyi
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Aye Thar Yar Golf Resort
Aye Thar Yar Golf Resort
Aye Thar Yar Golf Resort
Resort
Mianmar, Taunggyi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
UCT Taunggyi Hotel
UCT Taunggyi Hotel
UCT Taunggyi Hotel
8.9 E mirë
Hotel
Mianmar, Taunggyi
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Royal Taunggyi Hotel
Royal Taunggyi Hotel
Royal Taunggyi Hotel
Hotel
Mianmar, Taunggyi
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
Hotel Htein Thar
Hotel Htein Thar
Hotel Htein Thar
Hotel
Mianmar, Taunggyi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
Hotel Grace Taunggyi
Hotel
Mianmar, Taunggyi
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Staf i shumëgjuhëshëm
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.