Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rajoni Mandalay me pishinë për fëmijë

Rajoni Mandalay
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Rajoni Mandalay në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Hotel at Tharabar Gate
The Hotel at Tharabar Gate
The Hotel at Tharabar Gate
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
106.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Heritage Bagan Hotel
Heritage Bagan Hotel
Heritage Bagan Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
101.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
Bagan Thande Hotel - Old Bagan
Bagan Thande Hotel - Old Bagan
Bagan Thande Hotel - Old Bagan
8.8 E mirë
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
108.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bagan Thiripyitsaya Sanctuary Resort
Bagan Thiripyitsaya Sanctuary Resort
Bagan Thiripyitsaya Sanctuary Resort
7.4 Mesatare
Resort
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
108.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Ruby True Hotel
Ruby True Hotel
Ruby True Hotel
9.7 E shkëlqyer
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
106.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Thante Hotel - Nyaung Oo
Thante Hotel - Nyaung Oo
Thante Hotel - Nyaung Oo
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
102.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Thazin Garden Hotel - Bagan
Thazin Garden Hotel - Bagan
Thazin Garden Hotel - Bagan
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
107.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Raza Gyo Hotel
Raza Gyo Hotel
Raza Gyo Hotel
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
106.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Sky Palace Hotel Bagan
Sky Palace Hotel Bagan
Sky Palace Hotel Bagan
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
108.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Mount Pleasant Hotel Mandalay region
Mount Pleasant Hotel Mandalay region
Mount Pleasant Hotel Mandalay region
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
150.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Aye Chan Thar
Hotel Aye Chan Thar
Hotel Aye Chan Thar
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
147.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Great Wall Hotel - Nay Pyi Taw
Great Wall Hotel - Nay Pyi Taw
Great Wall Hotel - Nay Pyi Taw
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
148.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Oattara Thiri Hotel
Oattara Thiri Hotel
Oattara Thiri Hotel
Hotel
Mianmar, Rajoni Mandalay
Largësia nga qendra e qytetit:
149.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.