Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tetuani me Pishinë në Ambjent të Hapur

Tetuani
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Tetuani për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hotel La Paloma Tetouan
Hotel La Paloma Tetouan
Hotel La Paloma Tetouan
7.5 Mesatare
Hotel
Maroku, Tetuani
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hotel Chams
Hotel Chams
Hotel Chams
Hotel
Maroku, Tetuani
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Maliana Star
Maliana Star
Maliana Star
8.2 E mirë
Hotel
Maroku, Tetuani
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Mandy
Hotel Mandy
Hotel Mandy
7.9 Mesatare
Hotel
Maroku, Tetuani
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Ferma Jebala Ecolodge
Ferma Jebala Ecolodge
Ferma Jebala Ecolodge
Kampi
Maroku, Tetuani
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Tavolinë udhëtimi
Rayani Maison d'Hotes
Rayani Maison d'Hotes
Rayani Maison d'Hotes
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Tetuani
Largësia nga qendra e qytetit:
14.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Zbardhja
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.