Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Saidia, Maroku

Saidia
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 17 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Be Live Collection Saidia
Be Live Collection Saidia
Be Live Collection Saidia
7.7 Mesatare
Hotel
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Iberostar Saidia
Iberostar Saidia
Iberostar Saidia
7.3 Mesatare
Hotel
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Maison d'Hote a Saidia
Maison d'Hote a Saidia
Maison d'Hote a Saidia
Mengjezore dhe Mbrëmje
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Oriental Bay Beach Golf & Spa
Oriental Bay Beach Golf & Spa
Oriental Bay Beach Golf & Spa
4.6
Hotel
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Magnifique Appartement Plage Saidia
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
Marina Saidia AP8
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Frigorifer
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Pishinë jashtë
 • Aktivitetet në ujë
Too Many Suites
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Fancy apartment in Marina-Saidia
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kanoe
Bellington Appart Hotel
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Dar Hachemia
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
15.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Kanoe
Perle Orientale Saidia Appart Renove vue sur jardin et sur mer
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
Oasis Blue Pearl
Oasis Blue Pearl
Oasis Blue Pearl
Hotel
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Bel Appartement 1er Etage confortable pres de la plage - Ideal pour familles
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
Maison de Vacances Saidia
Maison de Vacances Saidia
Maison de Vacances Saidia
Dhoma pushimesh
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Apartment Jardin de Moulouya
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
5.1 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Perla saidia
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Appart marina saidia ap8
Apartament
Maroku, Saidia
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.