Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Rabat me pishinë për fëmijë

Rabat
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 15 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Rabat në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Sofitel Rabat Jardin Des Roses
Sofitel Rabat Jardin Des Roses
Sofitel Rabat Jardin Des Roses
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Belere Hotel Rabat
Belere Hotel Rabat
Belere Hotel Rabat
3.6
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Riad Kalaa
Riad Kalaa
Riad Kalaa
Riad
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Farah Rabat
Farah Rabat
Farah Rabat
7.1 Mesatare
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Rabat
Hotel Rabat
Hotel Rabat
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel la Tour Hassan
Hotel la Tour Hassan
Hotel la Tour Hassan
8.8 E mirë
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
La Villa Mandarine
La Villa Mandarine
La Villa Mandarine
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Riad El Maati
Riad El Maati
Riad El Maati
Riad
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rive Hotel
Rive Hotel
Rive Hotel
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Karaoke
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
Story Rabat
Story Rabat
Story Rabat
8.9 E mirë
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Dar Mayssane
Dar Mayssane
Dar Mayssane
Riad
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • E vendosur
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Riad Dar Zouhour
Riad Dar Zouhour
Riad Dar Zouhour
Riad
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Darna
Hotel Darna
Hotel Darna
5.9
Hotel
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Riad Kalaa 2
Riad Kalaa 2
Riad Kalaa 2
8.8 E mirë
Riad
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Riad Dar Saidi
Riad Dar Saidi
Riad Dar Saidi
9.0 E shkëlqyer
Riad
Maroku, Rabat
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.