Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Ouarzazate me pishinë për fëmijë

Ouarzazate
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Ouarzazate në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Berbere Palace
Berbere Palace
Berbere Palace
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Le Temple Des Arts
Le Temple Des Arts
Le Temple Des Arts
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Oscar Hotel by Atlas Studios
Oscar Hotel by Atlas Studios
Oscar Hotel by Atlas Studios
8.5 E mirë
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Club Hanane
Hotel Club Hanane
Hotel Club Hanane
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Maison d'hotes Dar Farhana
Maison d'hotes Dar Farhana
Maison d'hotes Dar Farhana
9.2 E shkëlqyer
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Dar Bladi
Dar Bladi
Dar Bladi
8.8 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Ibis Ouarzazate
Ibis Ouarzazate
Ibis Ouarzazate
7.3 Mesatare
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Kasbah Zitoune
Kasbah Zitoune
Kasbah Zitoune
Riad
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • E vendosur
 • Dush
Hotel La Perle du Sud
Hotel La Perle du Sud
Hotel La Perle du Sud
7.6 Mesatare
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Al Baraka des loisirs
Al Baraka des loisirs
Al Baraka des loisirs
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
8.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Hotel Bab Sahara
Hotel Bab Sahara
Hotel Bab Sahara
7.9 Mesatare
Hotel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Recepsion 24-orësh
Motel Safari Budget
Motel
Maroku, Ouarzazate
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Zonë e caktuar për duhan
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.