Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Meknes me pishinë për fëmijë

Meknes
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 14 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Meknes në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Riad Yacout
Riad Yacout
Riad Yacout
8.7 E mirë
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Menzeh Dalia
Menzeh Dalia
Menzeh Dalia
5.8
Hotel
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Transatlantique Meknes
Hotel Transatlantique Meknes
Hotel Transatlantique Meknes
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Zaki Suites Hotel & Spa
Zaki Suites Hotel & Spa
Zaki Suites Hotel & Spa
8.2 E mirë
Hotel
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
Ryad Bab Berdaine
Ryad Bab Berdaine
Ryad Bab Berdaine
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
Riad Zahraa Al Ismailia
Riad Zahraa Al Ismailia
Riad Zahraa Al Ismailia
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Ryad Bahia
Ryad Bahia
Ryad Bahia
9.1 E shkëlqyer
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Riad Felloussia
Riad Felloussia
Riad Felloussia
8.6 E mirë
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • E vendosur
Riad Malak
Riad Malak
Riad Malak
8.4 E mirë
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Këmbimi i valutës
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Le Riad Meknes
Le Riad Meknes
Le Riad Meknes
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Recepsion 24-orësh
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
Riad Idrissi
Riad Idrissi
Riad Idrissi
8.4 E mirë
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Riad Lahboul
Riad Lahboul
Riad Lahboul
9.0 E shkëlqyer
Riad
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Depozitimi i bagazheve
Collier De La Colombe
Collier De La Colombe
Collier De La Colombe
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Les Jardins de Ryad Bahia
Les Jardins de Ryad Bahia
Les Jardins de Ryad Bahia
8.9 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Meknes
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.