Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në M'dig me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

M'dig
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në M'dig 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Kabila Hotel
Kabila Hotel
Kabila Hotel
7.1 Mesatare
Hotel
Maroku, M'dig
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
Sofitel Tamuda Bay Beach And Spa
Sofitel Tamuda Bay Beach And Spa
Sofitel Tamuda Bay Beach And Spa
8.4 E mirë
Hotel
Maroku, M'dig
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Mikrovale
Jolie appartement vue mer
Apartament
Maroku, M'dig
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
Residence Lilia Al Jabal M'diQ
Apartament
Maroku, M'dig
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Appartement Kabila Marina
Apartament
Maroku, M'dig
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.