Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Marrakech me pishinë për fëmijë

Marrakech
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 530 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Marrakech në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Kenzi Club Agdal Medina - All Inclusive
Kenzi Club Agdal Medina - All Inclusive
Kenzi Club Agdal Medina - All Inclusive
8.1 E mirë
Resort
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Eden Andalou Suites Aquapark & Spa
Eden Andalou Suites Aquapark & Spa
Eden Andalou Suites Aquapark & Spa
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
10.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
ClubHotel Riu Tikida Palmeraie - All Inclusive
ClubHotel Riu Tikida Palmeraie - All Inclusive
ClubHotel Riu Tikida Palmeraie - All Inclusive
8.0 E mirë
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
8.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Marrakech Le Semiramis
Hotel Marrakech Le Semiramis
Hotel Marrakech Le Semiramis
6.1 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Kenzi Rose Garden
Kenzi Rose Garden
Kenzi Rose Garden
7.9 Mesatare
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Es Saadi Gardens & Resort - Hotel
Es Saadi Gardens & Resort - Hotel
Es Saadi Gardens & Resort - Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Kenzi Menara Palace
Kenzi Menara Palace
Kenzi Menara Palace
8.2 E mirë
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Sofitel Marrakech Lounge and Spa
Sofitel Marrakech Lounge and Spa
Sofitel Marrakech Lounge and Spa
7.9 Mesatare
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mogador Palace Agdal & Spa
Mogador Palace Agdal & Spa
Mogador Palace Agdal & Spa
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Mogador Menzah Appart Hotel
Mogador Menzah Appart Hotel
Mogador Menzah Appart Hotel
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Aqua Mirage Club Marrakech
Aqua Mirage Club Marrakech
Aqua Mirage Club Marrakech
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
10.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Les Jardins de l'Agdal Hotel & Spa
Les Jardins de l'Agdal Hotel & Spa
Les Jardins de l'Agdal Hotel & Spa
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
Le Meridien N'fis
Le Meridien N'fis
Le Meridien N'fis
7.6 Mesatare
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Les Jardins De La Koutoubia
Les Jardins De La Koutoubia
Les Jardins De La Koutoubia
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Riu Tikida Garden - All Inclusive
Riu Tikida Garden - All Inclusive
Riu Tikida Garden - All Inclusive
8.3 E mirë
Resort
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Novotel Marrakech Hivernage
Novotel Marrakech Hivernage
Novotel Marrakech Hivernage
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Sofitel Marrakech Palais Imperial
Sofitel Marrakech Palais Imperial
Sofitel Marrakech Palais Imperial
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
La Maison Arabe Hotel Spa & Cooking Workshops
La Maison Arabe Hotel Spa & Cooking Workshops
La Maison Arabe Hotel Spa & Cooking Workshops
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
La Mamounia
La Mamounia
La Mamounia
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Mogador Kasbah
Mogador Kasbah
Mogador Kasbah
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Maroku, Marrakech
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.