Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Fez me diskoteka dhe nate.

Fez
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 21 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Fez 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Palais Medina & Spa
Palais Medina & Spa
Palais Medina & Spa
8.0 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Volubilis Fez
Hotel Volubilis Fez
Hotel Volubilis Fez
7.4 Mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Zalagh Parc Palace
Zalagh Parc Palace
Zalagh Parc Palace
7.1 Mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Menzeh Zalagh City Center
Menzeh Zalagh City Center
Menzeh Zalagh City Center
7.7 Mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Casino
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Hotel Wassim
Hotel Wassim
Hotel Wassim
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Dar Aliane
Dar Aliane
Dar Aliane
8.1 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
Riad Mimosa
Riad Mimosa
Riad Mimosa
8.4 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Fes Marriott Hotel Jnan Palace
Fes Marriott Hotel Jnan Palace
Fes Marriott Hotel Jnan Palace
8.4 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ramada Fes
Ramada Fes
Ramada Fes
8.7 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Batha
Hotel Batha
Hotel Batha
8.2 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Hotel Sahrai
Hotel Sahrai
Hotel Sahrai
8.5 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Mounia
Hotel Mounia
Hotel Mounia
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel Jardin Public
Hotel Jardin Public
Hotel Jardin Public
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Riad Khouloud
Riad Khouloud
Riad Khouloud
8.6 E mirë
Riad
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Dar Chourouk
Dar Chourouk
Dar Chourouk
8.3 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Nouzha
Hotel Nouzha
Hotel Nouzha
9.6 E shkëlqyer
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Hotel De La Paix Fez
Hotel De La Paix Fez
Hotel De La Paix Fez
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Dar Fatimazahra
Dar Fatimazahra
Dar Fatimazahra
7.3 Mesatare
Homestay
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Parkimi
Menzeh Zalagh 2 Boutique Hotel & Sky
Menzeh Zalagh 2 Boutique Hotel & Sky
Menzeh Zalagh 2 Boutique Hotel & Sky
8.0 E mirë
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Tahla Garden
Tahla Garden
Tahla Garden
5.6
Hotel
Maroku, Fez
Largësia nga qendra e qytetit:
41.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.