Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kazablanca me diskoteka dhe nate.

Kazablanca
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 11 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Klube Natë apo Diskoteka në Kazablanca 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (kushtetuar që është e mundur) vlerësime të fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe qasjen në zonën e valleve. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 8 prill 2024.
Idou Anfa Hotel & Spa
Idou Anfa Hotel & Spa
Idou Anfa Hotel & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Casablanca Le Lido Thalasso & Spa ex Riad Salam
Casablanca Le Lido Thalasso & Spa ex Riad Salam
Casablanca Le Lido Thalasso & Spa ex Riad Salam
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hyatt Regency Casablanca
Hyatt Regency Casablanca
Hyatt Regency Casablanca
8.1 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Toubkal
Hotel Toubkal
Hotel Toubkal
7.2 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Villa Blanca & SPA
Villa Blanca & SPA
Villa Blanca & SPA
7.4 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hotel Azur Casablanca
Hotel Azur Casablanca
Hotel Azur Casablanca
7.0 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Jm Suites Hotel & Spa
Jm Suites Hotel & Spa
Jm Suites Hotel & Spa
8.5 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hotel Transatlantique
Hotel Transatlantique
Hotel Transatlantique
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Le Zenith Hotel & Spa
Le Zenith Hotel & Spa
Le Zenith Hotel & Spa
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
8.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Prince de Paris
Prince de Paris
Prince de Paris
7.8 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Odyssee Center Hotel
Odyssee Center Hotel
Odyssee Center Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.