Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kazablanca me pishinë për fëmijë

Kazablanca
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 28 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kazablanca në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Movenpick Hotel Casablanca
Movenpick Hotel Casablanca
Movenpick Hotel Casablanca
7.7 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Club Val D'Anfa
Hotel Club Val D'Anfa
Hotel Club Val D'Anfa
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Sofitel Casablanca Tour Blanche
Sofitel Casablanca Tour Blanche
Sofitel Casablanca Tour Blanche
7.3 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Idou Anfa Hotel & Spa
Idou Anfa Hotel & Spa
Idou Anfa Hotel & Spa
8.4 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Casablanca Le Lido Thalasso & Spa ex Riad Salam
Casablanca Le Lido Thalasso & Spa ex Riad Salam
Casablanca Le Lido Thalasso & Spa ex Riad Salam
7.2 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hyatt Regency Casablanca
Hyatt Regency Casablanca
Hyatt Regency Casablanca
7.9 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Kenzi Tower Hotel
Kenzi Tower Hotel
Kenzi Tower Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Toubkal
Hotel Toubkal
Hotel Toubkal
7.2 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Klube natë
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Fusha shtërrime
 • Parkimi
Villa Blanca & SPA
Villa Blanca & SPA
Villa Blanca & SPA
7.4 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca
Four Seasons Hotel Casablanca
8.7 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Azur Casablanca
Hotel Azur Casablanca
Hotel Azur Casablanca
6.7 Më poshtë mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hotel Farah Casablanca
Hotel Farah Casablanca
Hotel Farah Casablanca
7.1 Mesatare
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Gray Boutique Hotel and Spa
Gray Boutique Hotel and Spa
Gray Boutique Hotel and Spa
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Art Palace Suites & Spa
Art Palace Suites & Spa
Art Palace Suites & Spa
8.6 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Best Western Plus Casablanca City Center
Best Western Plus Casablanca City Center
Best Western Plus Casablanca City Center
8.8 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Diwan Casablanca Hotel
Diwan Casablanca Hotel
Diwan Casablanca Hotel
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Oum Palace Hotel & Spa
Oum Palace Hotel & Spa
Oum Palace Hotel & Spa
8.0 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Jm Suites Hotel & Spa
Jm Suites Hotel & Spa
Jm Suites Hotel & Spa
8.5 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Casablanca Suites & SPA
Casablanca Suites & SPA
Casablanca Suites & SPA
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
7.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Grand Mogador City Center Casablanca
Grand Mogador City Center Casablanca
Grand Mogador City Center Casablanca
8.0 E mirë
Hotel
Maroku, Kazablanca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.