Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Budva me Pishinë në Ambjent të Hapur

Budva
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 48 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Budva për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Avala Resort & Villas
Avala Resort & Villas
Avala Resort & Villas
8.7 E mirë
Resort
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Budva
Hotel Budva
Hotel Budva
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Aruba Budva
Hotel Aruba Budva
Hotel Aruba Budva
8.0 E mirë
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Moskva Budva
Hotel Moskva Budva
Hotel Moskva Budva
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Lux Apartments Sunrior
Lux Apartments Sunrior
Lux Apartments Sunrior
8.6 E mirë
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
The Old Town Terrace Apartments
The Old Town Terrace Apartments
The Old Town Terrace Apartments
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Hotel Atina Budva
Hotel Atina Budva
Hotel Atina Budva
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Apartments Aqua
Apartments Aqua
Apartments Aqua
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Apartments Pima
Apartments Pima
Apartments Pima
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Apartments Villa Milna 1
Apartments Villa Milna 1
Apartments Villa Milna 1
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Kadmo
Hotel Kadmo
Hotel Kadmo
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
Urban Apartments Budva
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Mediteraneo Villa
Mediteraneo Villa
Mediteraneo Villa
Vila
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Villa Blue Panorama
Vila
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
Villa Ladera Lapcici
Villa Ladera Lapcici
Villa Ladera Lapcici
Vila
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Villa Vistamar Lapcici
Villa Vistamar Lapcici
Villa Vistamar Lapcici
Vila
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Ecje
Holiday home Kristina Budva
Dhoma pushimesh
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
Chill and Go Aparthotel
Chill and Go Aparthotel
Chill and Go Aparthotel
10.0 E shkëlqyer
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Slavija Budva Hotel
Slavija Budva Hotel
Slavija Budva Hotel
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
PEJOVIC RESIDENCE
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.