Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Budva, Mali i Zi

Budva
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 382 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Avala Resort & Villas
Avala Resort & Villas
Avala Resort & Villas
8.7 E mirë
Resort
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Astoria Budva
Hotel Astoria Budva
Hotel Astoria Budva
8.6 E mirë
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hotel Bracera
Hotel Bracera
Hotel Bracera
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Hotel Budva
Hotel Budva
Hotel Budva
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Hotel Aruba Budva
Hotel Aruba Budva
Hotel Aruba Budva
8.0 E mirë
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Moskva Budva
Hotel Moskva Budva
Hotel Moskva Budva
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Blue Star
Hotel Blue Star
Hotel Blue Star
7.9 Mesatare
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • ATM / Makinë e parasë
Hotel Slovenska Plaza Lux
Hotel Slovenska Plaza Lux
Hotel Slovenska Plaza Lux
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Lux Apartments Sunrior
Lux Apartments Sunrior
Lux Apartments Sunrior
8.6 E mirë
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
Hotel Tre Canne
Hotel Tre Canne
Hotel Tre Canne
8.0 E mirë
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Hotel Butua Residence
Hotel Butua Residence
Hotel Butua Residence
7.6 Mesatare
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
The Old Town Terrace Apartments
The Old Town Terrace Apartments
The Old Town Terrace Apartments
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
The Old Town Viewpoint Apartments
The Old Town Viewpoint Apartments
The Old Town Viewpoint Apartments
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Apia Residence
Apia Residence
Apia Residence
9.4 E shkëlqyer
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Mikrovale
Hotel Adria Budva
Hotel Adria Budva
Hotel Adria Budva
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Apartments Villa M Palace
Apartments Villa M Palace
Apartments Villa M Palace
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
Hotel Atina Budva
Hotel Atina Budva
Hotel Atina Budva
Hotel
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Apartments Aqua
Apartments Aqua
Apartments Aqua
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Apartments Mikovic
Apartments Mikovic
Apartments Mikovic
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
Adriatik Budva apartments
Adriatik Budva apartments
Adriatik Budva apartments
Apartament
Mali i Zi, Budva
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.