Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Torreon me pishinë për fëmijë

Torreon
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 7 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Torreon në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Crowne Plaza Torreon
Crowne Plaza Torreon
Crowne Plaza Torreon
8.8 E mirë
Hotel
Meksika, Torreon
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Mision Torreon
Mision Torreon
Mision Torreon
Hotel
Meksika, Torreon
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
Torreon Marriott Hotel
Torreon Marriott Hotel
Torreon Marriott Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Meksika, Torreon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hampton Inn Torreon Airport-Galerias
Hampton Inn Torreon Airport-Galerias
Hampton Inn Torreon Airport-Galerias
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Kopsht
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Holiday Inn Express Torreon
Holiday Inn Express Torreon
Holiday Inn Express Torreon
8.4 E mirë
Hotel
Meksika, Torreon
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkim falas
 • Parkimi
Fiesta Inn Torreon Galerias
Fiesta Inn Torreon Galerias
Fiesta Inn Torreon Galerias
Hotel
Meksika, Torreon
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Wyndham Garden Torreon Tecnologico
Wyndham Garden Torreon Tecnologico
Wyndham Garden Torreon Tecnologico
7.6 Mesatare
Hotel
Meksika, Torreon
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.