Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tihuana me pishinë për fëmijë

Tihuana
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Tihuana në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Grand Hotel Tijuana
Grand Hotel Tijuana
Grand Hotel Tijuana
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Palacio Azteca
Hotel Palacio Azteca
Hotel Palacio Azteca
8.0 E mirë
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
Hotel Lucerna Tijuana
Hotel Lucerna Tijuana
Hotel Lucerna Tijuana
8.2 E mirë
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Fiesta Inn Tijuana Otay Aeropuerto
Fiesta Inn Tijuana Otay Aeropuerto
Fiesta Inn Tijuana Otay Aeropuerto
Largësia nga qendra e qytetit:
5.9 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
Real Inn Tijuana
Real Inn Tijuana
Real Inn Tijuana
8.1 E mirë
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Marriott Tijuana Hotel
Marriott Tijuana Hotel
Marriott Tijuana Hotel
8.3 E mirë
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Holiday Inn Tijuana Zona Rio
Holiday Inn Tijuana Zona Rio
Holiday Inn Tijuana Zona Rio
8.1 E mirë
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
Hyatt Place Tijuana
Hyatt Place Tijuana
Hyatt Place Tijuana
8.9 E mirë
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Pueblo Amigo Hotel Plaza y Casino
Pueblo Amigo Hotel Plaza y Casino
Pueblo Amigo Hotel Plaza y Casino
Hotel
Meksika, Tihuana
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.