Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Punta de Mita me aktivitete ujore

Punta de Mita
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me aktivitete në ujë në Punta de Mita për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë në konsideratë (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të mysafirëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe aktivitetet në ujë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Grand Palladium Vallarta Resort & Spa
Grand Palladium Vallarta Resort & Spa
Grand Palladium Vallarta Resort & Spa
8.1 E mirë
Resort
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
The St Regis Punta Mita Resort
The St Regis Punta Mita Resort
The St Regis Punta Mita Resort
7.7 Mesatare
Resort
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Iberostar Selection Playa Mita
Iberostar Selection Playa Mita
Iberostar Selection Playa Mita
8.4 E mirë
Hotel
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Four Seasons Resort Punta Mita
Four Seasons Resort Punta Mita
Four Seasons Resort Punta Mita
9.1 E shkëlqyer
Resort
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
W Punta de Mita
W Punta de Mita
W Punta de Mita
8.7 E mirë
Resort
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
9.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Imanta Resort
Imanta Resort
Imanta Resort
9.4 E shkëlqyer
Resort
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Qirrenti i biçikletave
Hotel Basalto
Hotel Basalto
Hotel Basalto
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
2.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Hotel Meson de Mita
Hotel Meson de Mita
Hotel Meson de Mita
8.1 E mirë
Hotel
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Punto Mita Suites & Hostal
8.7 E mirë
Hostel
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Furgon i aeroportit
Suites de Mita - Boutique Hotel
Apartament
Meksika, Punta de Mita
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.