Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Poza Rika me pishinë për fëmijë

Poza Rika
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 4 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Poza Rika në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Fiesta Inn Poza Rica
Fiesta Inn Poza Rica
Fiesta Inn Poza Rica
8.7 E mirë
Hotel
Meksika, Poza Rika
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
La Quinta by Wyndham Poza Rica
La Quinta by Wyndham Poza Rica
La Quinta by Wyndham Poza Rica
10.0 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Poza Rika
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Internet i shpejtë
Hotel Victoria Poza Rica
Hotel Victoria Poza Rica
Hotel Victoria Poza Rica
8.0 E mirë
Hotel
Meksika, Poza Rika
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
Paris FC Hotel
Paris FC Hotel
Paris FC Hotel
9.2 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Poza Rika
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.