Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mexico City me pishinë për fëmijë

Mexico City
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 87 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Mexico City në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Camino Real Aeropuerto
Camino Real Aeropuerto
Camino Real Aeropuerto
8.0 E mirë
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Gran Hotel Ciudad de Mexico
Gran Hotel Ciudad de Mexico
Gran Hotel Ciudad de Mexico
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
Hotel Zocalo Central
Hotel Zocalo Central
Hotel Zocalo Central
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Century Zona Rosa
Hotel Century Zona Rosa
Hotel Century Zona Rosa
7.9 Mesatare
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Hotel Geneve CD de Mexico
Hotel Geneve CD de Mexico
Hotel Geneve CD de Mexico
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Hyatt Regency Mexico City
Hyatt Regency Mexico City
Hyatt Regency Mexico City
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
6.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
NH Collection Mexico City Airport T2
NH Collection Mexico City Airport T2
NH Collection Mexico City Airport T2
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Courtyard by Marriott Mexico City Airport
Courtyard by Marriott Mexico City Airport
Courtyard by Marriott Mexico City Airport
8.6 E mirë
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Hilton Mexico City Reforma
Hilton Mexico City Reforma
Hilton Mexico City Reforma
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Galeria Plaza Reforma
Galeria Plaza Reforma
Galeria Plaza Reforma
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hilton Mexico City Airport
Hilton Mexico City Airport
Hilton Mexico City Airport
7.2 Mesatare
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
Sheraton Mexico City Maria Isabel
Sheraton Mexico City Maria Isabel
Sheraton Mexico City Maria Isabel
8.6 E mirë
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.6 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Emporio Reforma
Emporio Reforma
Emporio Reforma
8.3 E mirë
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Hotel Marquis Reforma
Hotel Marquis Reforma
Hotel Marquis Reforma
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Camino Real Polanco Mexico
Camino Real Polanco Mexico
Camino Real Polanco Mexico
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Grand Fiesta Americana Chapultepec
Grand Fiesta Americana Chapultepec
Grand Fiesta Americana Chapultepec
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Fiesta Americana Reforma
Fiesta Americana Reforma
Fiesta Americana Reforma
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
InterContinental Presidente Mexico City
InterContinental Presidente Mexico City
InterContinental Presidente Mexico City
9.1 E shkëlqyer
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
NH Collection Mexico City Reforma
NH Collection Mexico City Reforma
NH Collection Mexico City Reforma
7.8 Mesatare
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
Camino Real Santa Fe
Camino Real Santa Fe
Camino Real Santa Fe
8.8 E mirë
Hotel
Meksika, Mexico City
Largësia nga qendra e qytetit:
15.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.