Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kabos me Pishinë në Ambjent të Hapur

Kabos
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 138 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Kabos për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Riu Palace Cabo San Lucas All Inclusive
Riu Palace Cabo San Lucas All Inclusive
Riu Palace Cabo San Lucas All Inclusive
8.3 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Pueblo Bonito Pacifica Resort & Spa-All Inclusive-Adult Only
Pueblo Bonito Pacifica Resort & Spa-All Inclusive-Adult Only
Pueblo Bonito Pacifica Resort & Spa-All Inclusive-Adult Only
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Hyatt Ziva Los Cabos
Hyatt Ziva Los Cabos
Hyatt Ziva Los Cabos
8.4 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
27.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Riu Santa Fe All Inclusive
Riu Santa Fe All Inclusive
Riu Santa Fe All Inclusive
8.1 E mirë
Hotel
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
Grand Fiesta Americana Los Cabos All Inclusive Golf & Spa
Grand Fiesta Americana Los Cabos All Inclusive Golf & Spa
Grand Fiesta Americana Los Cabos All Inclusive Golf & Spa
Largësia nga qendra e qytetit:
10.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Karaoke
Pueblo Bonito Rose Resort and Spa - All Inclusive
Pueblo Bonito Rose Resort and Spa - All Inclusive
Pueblo Bonito Rose Resort and Spa - All Inclusive
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Marina Fiesta Resort & Spa
Marina Fiesta Resort & Spa
Marina Fiesta Resort & Spa
7.8 Mesatare
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hilton Los Cabos
Hilton Los Cabos
Hilton Los Cabos
8.6 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
18.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pueblo Bonito Los Cabos Blanco - All Inclusive
Pueblo Bonito Los Cabos Blanco - All Inclusive
Pueblo Bonito Los Cabos Blanco - All Inclusive
8.5 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Solmar Resort
Solmar Resort
Solmar Resort
8.2 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Casa Dorada Los Cabos Resort & Spa
Casa Dorada Los Cabos Resort & Spa
Casa Dorada Los Cabos Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Villa del Arco Beach Resort & Spa
Villa del Arco Beach Resort & Spa
Villa del Arco Beach Resort & Spa
7.9 Mesatare
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Hacienda Encantada Resort Cabo San Lucas
Hacienda Encantada Resort Cabo San Lucas
Hacienda Encantada Resort Cabo San Lucas
8.0 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Bahia Hotel & Beach House
Bahia Hotel & Beach House
Bahia Hotel & Beach House
8.2 E mirë
Hotel
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
Grand Solmar Land's End Resort & Spa
Grand Solmar Land's End Resort & Spa
Grand Solmar Land's End Resort & Spa
8.3 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Dreams Los Cabos Suites Golf Resort & Spa
Dreams Los Cabos Suites Golf Resort & Spa
Dreams Los Cabos Suites Golf Resort & Spa
6.8 Më poshtë mesatare
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
17.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Cabo Azul Resort By Diamond Resorts
Cabo Azul Resort By Diamond Resorts
Cabo Azul Resort By Diamond Resorts
8.7 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
28.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Playa Grande Resort
Playa Grande Resort
Playa Grande Resort
8.5 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Royal Decameron Los Cabos - All Inclusive
Royal Decameron Los Cabos - All Inclusive
Royal Decameron Los Cabos - All Inclusive
7.5 Mesatare
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
27.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Villa la Estancia Beach Resort & Spa
Villa la Estancia Beach Resort & Spa
Villa la Estancia Beach Resort & Spa
8.7 E mirë
Resort
Meksika, Kabos
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.