Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Thyerja e ujit të Ëmbël me pishinë për fëmijë

Thyerja e ujit të Ëmbël
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Thyerja e ujit të Ëmbël në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Stylia Villas
Stylia Villas
Stylia Villas
Vila
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Turquoise Bay Trou d'Eau Douce
Turquoise Bay Trou d'Eau Douce
Turquoise Bay Trou d'Eau Douce
Vila
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
 • Mikrovale
Shangri-La Le Touessrok Mauritius
Shangri-La Le Touessrok Mauritius
Shangri-La Le Touessrok Mauritius
9.1 E shkëlqyer
Resort
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
Tropical Attitude
Tropical Attitude
Tropical Attitude
8.2 E mirë
Hotel
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
Friday Attitude
Friday Attitude
Friday Attitude
8.3 E mirë
Hotel
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Silver Beach Hotel Trou d'Eau Douce
Silver Beach Hotel Trou d'Eau Douce
Silver Beach Hotel Trou d'Eau Douce
8.3 E mirë
Hotel
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Paradisia Holiday Inn
Paradisia Holiday Inn
Paradisia Holiday Inn
Han
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
SM Lodge
SM Lodge
SM Lodge
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Thyerja e ujit të Ëmbël
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Makinë e tharjes së flokëve
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.