Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Перебере me pishinë për fëmijë

Перебере
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 8 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Перебере në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Domaine des Alizees Club & Spa
Domaine des Alizees Club & Spa
Domaine des Alizees Club & Spa
Hotel
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Oasis Villas by Evaco Holiday Resorts
Oasis Villas by Evaco Holiday Resorts
Oasis Villas by Evaco Holiday Resorts
Vila
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Athena Villas by Evaco Holiday Resorts
Athena Villas by Evaco Holiday Resorts
Athena Villas by Evaco Holiday Resorts
Vila
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Casa Florida Hotel & Spa
Casa Florida Hotel & Spa
Casa Florida Hotel & Spa
Hotel
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ocean Beauty
Ocean Beauty
Ocean Beauty
6.9 Më poshtë mesatare
Hotel
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hibiscus Beach Resort & Spa
Hibiscus Beach Resort & Spa
Hibiscus Beach Resort & Spa
7.3 Mesatare
Hotel
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Pereybere Hotel & Apartments
Pereybere Hotel & Apartments
Pereybere Hotel & Apartments
8.9 E mirë
Hotel
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Coconuts
Coconuts
Coconuts
Kampi
Mauritius, Перебере
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.