Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Gjiri Blu, Mauritius

Gjiri Blu
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
8.5 E mirë
Hotel
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Villa Bella Blue Bay
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
Chantauvent Guest House
Chantauvent Guest House
Chantauvent Guest House
7.6 Mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Le Peninsula Bay Beach Resort
Le Peninsula Bay Beach Resort
Le Peninsula Bay Beach Resort
7.4 Mesatare
Resort
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
Explora Prestige
Explora Prestige
Explora Prestige
7.8 Mesatare
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Blue Beryl Guest House
Blue Beryl Guest House
Blue Beryl Guest House
8.6 E mirë
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Villa du Lagon
Villa du Lagon
Villa du Lagon
Dhoma pushimesh
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Keravel Bungalows
Apartament
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Villa Soleil D'ete
Villa Soleil D'ete
Villa Soleil D'ete
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Furgon i aeroportit
Blue Bay Holiday Resort
Blue Bay Holiday Resort
Blue Bay Holiday Resort
Resort
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Chez Johnny - Blue Bay
Chez Johnny - Blue Bay
Chez Johnny - Blue Bay
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Tibambari
Tibambari
Tibambari
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
HERE PARADISE
HERE PARADISE
HERE PARADISE
Hotel
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
Veloutier Blanc Beachfront by StayMauritius
Veloutier Blanc Beachfront by StayMauritius
Veloutier Blanc Beachfront by StayMauritius
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Villa Hibiscus Blue Bay
Vila
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
Villa De Alisha
Dhoma pushimesh
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Le Yanrie
6.0 Më poshtë mesatare
Shtëpi e mysafirëve
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Aerobiku në vend
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Parkim falas
Ile Des Deux Cocos
Ile Des Deux Cocos
Ile Des Deux Cocos
Vila
Mauritius, Gjiri Blu
Largësia nga qendra e qytetit:
1.1 km
 • Pishinë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.