Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Sainte-Luce, Martinika

Sainte-Luce
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Pierre & Vacances Village Club Sainte Luce
Pierre & Vacances Village Club Sainte Luce
Pierre & Vacances Village Club Sainte Luce
Hotel
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Kondicioner
Les Creolines
Les Creolines
Les Creolines
Apartament
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Douce Vague
Douce Vague
Douce Vague
Hotel
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Brise Marine Sainte-Luce
Brise Marine Sainte-Luce
Brise Marine Sainte-Luce
8.9 E mirë
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Buddha Bleu
Dhoma pushimesh
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Ecje
Villa de charme avec une vue mer exceptionnelle
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
carre coco
Dhoma pushimesh
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Coralia Sainte-Luce
Apartament
Martinika, Sainte-Luce
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
Apartment With one Bedroom in Sainte-luce With Wonderful sea View and Furnished Garden - 150 m From
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.