Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Le Diamant, Martinika

Le Diamant
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 25 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Diamant Beach
Diamant Beach
Diamant Beach
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Pishinë
 • Staf i shumëgjuhëshëm
 • Tavolinë udhëtimi
Residence les Oceanides
Residence les Oceanides
Residence les Oceanides
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
L'Anse Bleue
L'Anse Bleue
L'Anse Bleue
Hotel
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
Kay Jean Au Diamant
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Mergim nën ujë
Alyzes Diamant
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Vrapim me anije nën ujë
Domaine de la Palmeraie
Domaine de la Palmeraie
Domaine de la Palmeraie
Hotel
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Le Mayann
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Residence La Canonniere
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
Villa de 4 chambres a Le Diamant avec piscine privee jardin clos et WiFi a 600 m de la plage
Largësia nga qendra e qytetit:
0.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Locbir
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
Charmant T3 climatise Piscine privee
Dhoma pushimesh
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Diamant les Bains Residence Hoteliere
Diamant les Bains Residence Hoteliere
Diamant les Bains Residence Hoteliere
8.4 E mirë
Hotel
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Bar / Lounge
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
Holiday home Fonds Requiem - 2
Dhoma pushimesh
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
Villa Goyave _ Exotic Villa
Dhoma pushimesh
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
Coeur Sur La Main
Kampi
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Kopsht
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Ti coin de paradis Ylang Ylang
Dhoma pushimesh
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Pishinë
Bungalow Exotic
Dhoma pushimesh
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
TI coin de paradis Frangipanier
Apartament
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Vrapim me anije nën ujë
Villa Lorina
Vila
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Villa Philexiane
Vila
Martinika, Le Diamant
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.