Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Shën Julianët me pishinë për fëmijë

Shën Julianët
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 12 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Shën Julianët në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
InterContinental Malta
InterContinental Malta
InterContinental Malta
8.4 E mirë
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hilton Malta
Hilton Malta
Hilton Malta
8.7 E mirë
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The Westin Dragonara Resort
The Westin Dragonara Resort
The Westin Dragonara Resort
Resort
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
Malta Marriott Hotel & Spa
Malta Marriott Hotel & Spa
Malta Marriott Hotel & Spa
8.8 E mirë
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Cavalieri Art Hotel
Cavalieri Art Hotel
Cavalieri Art Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Hotel Juliani - Boutique Hotel
Hotel Juliani - Boutique Hotel
Hotel Juliani - Boutique Hotel
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hotel Argento St Julians
Hotel Argento St Julians
Hotel Argento St Julians
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
 • Kafe / Thaj kafeje
be HOTEL
be HOTEL
be HOTEL
8.8 E mirë
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
The George Urban Boutique Hotel
The George Urban Boutique Hotel
The George Urban Boutique Hotel
7.9 Mesatare
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The St George's Park Hotel
The St George's Park Hotel
The St George's Park Hotel
5.0
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Casino
 • Biliardo
 • Restorant
 • Kondicioner
Alexandra Hotel St Julians
Alexandra Hotel St Julians
Alexandra Hotel St Julians
7.5 Mesatare
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Dean Hamlet Hotel
Dean Hamlet Hotel
Dean Hamlet Hotel
6.8 Më poshtë mesatare
Hotel
Malta, Shën Julianët
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.