Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Birgu me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Birgu
hën, 17 qer — hën, 24 qer · 2 të rritur

Gjeti 6 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Birgu 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Number 20
Number 20
Number 20
Dhoma pushimesh
Malta, Birgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
Number 12 Birgu
Number 12 Birgu
Number 12 Birgu
Apartament
Malta, Birgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
D-House
D-House
D-House
Dhoma pushimesh
Malta, Birgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
6 Birgu
Homestay
Malta, Birgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Pishinë jashtë
Casa Cara Birgu
Apartament
Malta, Birgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Biliardo
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Vrapim me anije nën ujë
 • Peshkimi
 • Mergim nën ujë
16 lettings - charming character house
Dhoma pushimesh
Malta, Birgu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Mergim nën ujë
 • Ecje
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.