Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Mali

Bamako
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 18 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
ONOMO Hotel Bamako
ONOMO Hotel Bamako
ONOMO Hotel Bamako
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Azalai Hotel Salam
Azalai Hotel Salam
Azalai Hotel Salam
8.0 E mirë
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Azalai Grand Hotel
Azalai Grand Hotel
Azalai Grand Hotel
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
Hotel l'Amitie Bamako
Hotel l'Amitie Bamako
Hotel l'Amitie Bamako
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
Laico Hotel El Farouk Bamako
Laico Hotel El Farouk Bamako
Laico Hotel El Farouk Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Hotel Tamana
Hotel Tamana
Hotel Tamana
Han
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Depozitimi i bagazheve
Hotel Mande
Hotel Mande
Hotel Mande
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Recepsion 24-orësh
Azalai Hotel Dunia
Azalai Hotel Dunia
Azalai Hotel Dunia
7.2 Mesatare
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Kopsht
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
La Venise Malienne
La Venise Malienne
La Venise Malienne
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
9.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
le Baobab
le Baobab
le Baobab
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Le Campement
Le Campement
Le Campement
Kampi
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
11.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Hotel la Coccinelle
Hotel la Coccinelle
Hotel la Coccinelle
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Residence La Casa Blanca
Mengjezore dhe Mbrëmje
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Restorant
 • Pishinë
 • Blyni i Dartit
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
 • Dhoma takimesh
Le Loft Bamako
Le Loft Bamako
Le Loft Bamako
8.4 E mirë
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Hotel le Relais Bamako
Hotel le Relais Bamako
Hotel le Relais Bamako
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Mikrovale
 • Depozitimi i bagazheve
 • Lavanderi vetëshërbimi
Grand MiCasa ACI 2000
Grand MiCasa ACI 2000
Grand MiCasa ACI 2000
Apartament i shërbimeve të furnizuesit
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Mikrovale
Radisson Collection Hotel Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Au bord de l'eau Bamako
Au bord de l'eau Bamako
Au bord de l'eau Bamako
Hotel
Mali, Bamako
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Shërbimi i larjes
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.