Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Maldivet

Meshkuj
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 467 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Kurumba Maldives
Kurumba Maldives
Kurumba Maldives
8.9 E mirë
Resort
Maldivet, Vihamanaafushi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
Bandos Maldives
Bandos Maldives
Bandos Maldives
8.7 E mirë
Resort
Maldivet, Bundusi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Meeru Island Resort & Spa
Meeru Island Resort & Spa
Meeru Island Resort & Spa
9.3 E shkëlqyer
Resort
Maldivet, Meeru
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
Velassaru Maldives
Velassaru Maldives
Velassaru Maldives
9.3 E shkëlqyer
Resort
Maldivet, Velassaru
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
The Sun Siyam Iru Fushi Luxury Resort Maldives
The Sun Siyam Iru Fushi Luxury Resort Maldives
The Sun Siyam Iru Fushi Luxury Resort Maldives
9.1 E shkëlqyer
Resort
Maldivet, Iru Fushi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Paradise Island Resort & Spa
Paradise Island Resort & Spa
Paradise Island Resort & Spa
9.1 E shkëlqyer
Resort
Maldivet, Lankanfinolhu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
Adaaran Prestige Vadoo
Adaaran Prestige Vadoo
Adaaran Prestige Vadoo
8.7 E mirë
Resort
Maldivet, Vaadhoo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Klube natë
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
Veligandu Island Resort & Spa
Veligandu Island Resort & Spa
Veligandu Island Resort & Spa
9.6 E shkëlqyer
Resort
Maldivet, Veligandhu
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Solariumi
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Kaani Beach Hotel
Kaani Beach Hotel
Kaani Beach Hotel
8.1 E mirë
Hotel
Maldivet, Maafushi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Kuredu Island Resort & Spa
Kuredu Island Resort & Spa
Kuredu Island Resort & Spa
8.9 E mirë
Resort
Maldivet, Kureddhdhoo
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Arena Beach Hotel
Arena Beach Hotel
Arena Beach Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Maldivet, Maafushi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Holiday Inn Resort Kandooma Maldives
Holiday Inn Resort Kandooma Maldives
Holiday Inn Resort Kandooma Maldives
8.7 E mirë
Resort
Maldivet, Kandoomaa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
The Somerset Hotel
The Somerset Hotel
The Somerset Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Maldivet, Meshkuj
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
Olhuveli Beach & Spa Maldives
Olhuveli Beach & Spa Maldives
Olhuveli Beach & Spa Maldives
8.8 E mirë
Resort
Maldivet, Haru Haru
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa
Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa
Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Maldivet, Furanafushi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
Gangehi Island Resort
Gangehi Island Resort
Gangehi Island Resort
8.4 E mirë
Resort
Maldivet, Gangehi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Fihalhohi Island Resort
Fihalhohi Island Resort
Fihalhohi Island Resort
8.6 E mirë
Resort
Maldivet, Fihalhohi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Volejbolli
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
Coco Bodu Hithi
Coco Bodu Hithi
Coco Bodu Hithi
8.8 E mirë
Resort
Maldivet, Bodu Hithi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
Anantara Veli Maldives Resort
Anantara Veli Maldives Resort
Anantara Veli Maldives Resort
9.4 E shkëlqyer
Hotel
Maldivet, Veliganduhuraa
Largësia nga qendra e qytetit:
0.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Aerobiku në vend
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Wi-Fi falas
Kaani Village & Spa
Kaani Village & Spa
Kaani Village & Spa
7.9 Mesatare
Hotel
Maldivet, Maafushi
Largësia nga qendra e qytetit:
0.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.