Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Tanah Rata me kuzhinë dhe kuzhinete

Tanah Rata
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Kuzhinat dhe Kuzhinat e Vogla në Tanah Rata për vitin 2024. Ne kemi zgjedhur me kujdes këto regjistrime, duke marrë parasysh (kushtetuar që është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, tipin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe kuzhinat e vogla ose kuzhinat e plota. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet e fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Khor's Apartment at Greenhill Resort
Khor's Apartment at Greenhill Resort
Khor's Apartment at Greenhill Resort
Apartament
Malajzia, Tanah Rata
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Banjo
 • Kuzhinë e vogël
Iris Apartment @ Iris House Resort
Iris Apartment @ Iris House Resort
Iris Apartment @ Iris House Resort
7.7 Mesatare
Resort
Malajzia, Tanah Rata
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Ch Travellers Inn
Ch Travellers Inn
Ch Travellers Inn
7.4 Mesatare
Hostel
Malajzia, Tanah Rata
Largësia nga qendra e qytetit:
0.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
KPW at Royal Lily Apartment
KPW at Royal Lily Apartment
KPW at Royal Lily Apartment
Apartament
Malajzia, Tanah Rata
Largësia nga qendra e qytetit:
0.7 km
 • Frigorifer
 • TV
 • Dush
 • Kuzhinë e vogël
Cameron Strawberry Residence
Cameron Strawberry Residence
Cameron Strawberry Residence
Apartament
Malajzia, Tanah Rata
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • TV
 • Televizor kabllor / satelitor
 • Tavolinë udhëtimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.