Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Putrajaya me pishinë për fëmijë

Putrajaya
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 9 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Putrajaya në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
The Everly Putrajaya
The Everly Putrajaya
The Everly Putrajaya
8.6 E mirë
Hotel
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Hotel Bangi-Putrajaya
Hotel Bangi-Putrajaya
Hotel Bangi-Putrajaya
8.5 E mirë
Resort
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Palm Garden IOI Resort City
Palm Garden IOI Resort City
Palm Garden IOI Resort City
Hotel
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
Cyberview Resort & Spa
Cyberview Resort & Spa
Cyberview Resort & Spa
7.9 Mesatare
Resort
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Putrajaya Marriott Hotel
Putrajaya Marriott Hotel
Putrajaya Marriott Hotel
Hotel
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Pulse Grande Hotel
Pulse Grande Hotel
Pulse Grande Hotel
Hotel
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dorsett Putrajaya
Dorsett Putrajaya
Dorsett Putrajaya
7.9 Mesatare
Hotel
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Le Meridien Putrajaya
Le Meridien Putrajaya
Le Meridien Putrajaya
8.8 E mirë
Hotel
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Biliardo
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
 • Recepsion 24-orësh
La Comme Country Resort
La Comme Country Resort
La Comme Country Resort
7.2 Mesatare
Resort
Malajzia, Putrajaya
Largësia nga qendra e qytetit:
4.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Këmbimi i valutës
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.