Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Puchong, Malajzia

Puchong
hën, 1 kor — hën, 8 kor · 2 të rritur

Gjeti 42 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Four Points by Sheraton Puchong
Four Points by Sheraton Puchong
Four Points by Sheraton Puchong
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
MTREE Hotel
MTREE Hotel
MTREE Hotel
7.2 Mesatare
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Shërbimi i larjes
 • Zbardhja
 • Pishinë
No 2 The Loft @Puchong Skypod Residence
Apartament
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Jacuzzi
No 5 The Mint @ Puchong center near IOI Mall
No 5 The Mint @ Puchong center near IOI Mall
No 5 The Mint @ Puchong center near IOI Mall
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Lake Residence 167 aesthetic lakeview best photograph
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Kopilak
Puchong Skypod 10 Pax IOI Mall Cozy Apartment
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Ashensor / Lift
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
 • Pishinë
AR Homestay condominium
Apartament
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Biliardo
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Pishinë
 • Jacuzzi
 • Saunë
12 Pax Puteri 6 Puchong Table Tennis/Tv Game
Dhoma pushimesh
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Jacuzzi
 • Shërbimi i dhomës
No 3 The Zen @ Puchong Skypod Residence
Apartament
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Bsp Saujana Putra Leisure Suites Near Klia And Mahsa
Bsp Saujana Putra Leisure Suites Near Klia And Mahsa
Bsp Saujana Putra Leisure Suites Near Klia And Mahsa
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
 • Klubi i fëmijëve
BSP21
Apartament
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
6.4 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
No 4 The Cave @ Puchong Skypod Residence
Apartament
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Puchong Setiawalk Penthouse with 14 pax big group
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Signature Hotel @ Puchong Setiawalk
Signature Hotel @ Puchong Setiawalk
Signature Hotel @ Puchong Setiawalk
6.3 Më poshtë mesatare
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
4.3 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Këmbimi i valutës
 • ATM / Makinë e parasë
 • Ashensor / Lift
Sun Inns Hotel Puchong
Sun Inns Hotel Puchong
Sun Inns Hotel Puchong
5.6
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Hotel 99 Bandar Puteri Puchong
Hotel 99 Bandar Puteri Puchong
Hotel 99 Bandar Puteri Puchong
7.1 Mesatare
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Hotel City Comfort Inn
Hotel City Comfort Inn
Hotel City Comfort Inn
6.2 Më poshtë mesatare
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Kinrara Resort
Kinrara Resort
Kinrara Resort
8.3 E mirë
Resort
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Restorant
 • Mini-bar
Hotel Sri Puchong Sdn Bhd
Hotel Sri Puchong Sdn Bhd
Hotel Sri Puchong Sdn Bhd
7.4 Mesatare
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
Sun Inns Hotel Bandar Puchong Utama
Sun Inns Hotel Bandar Puchong Utama
Sun Inns Hotel Bandar Puchong Utama
6.5 Më poshtë mesatare
Hotel
Malajzia, Puchong
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Internet i shpejtë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.