Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotelet në Plazhi i Cenangut me Qendër për zhytje në ujë në thellësi & Zhytje në ujë në thellësi

Plazhi i Cenangut
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 26 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Qendër zhytje nën ujë & qendër zhytjeje në Plazhi i Cenangut 2024. Ne kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) shqyrtimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin dhe qasjen në shërbimet e zhytjes. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësimet më të fundit. Ato u përditësuan për herë të fundit më 9 prill, 2024.
Resorts World Langkawi
Resorts World Langkawi
Resorts World Langkawi
7.7 Mesatare
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi
 • Restorant
Pelangi Beach Resort & Spa Langkawi
Pelangi Beach Resort & Spa Langkawi
Pelangi Beach Resort & Spa Langkawi
8.7 E mirë
Hotel
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi
Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi
Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi
7.5 Mesatare
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Klube natë
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Frangipani Langkawi Resort & Spa
The Frangipani Langkawi Resort & Spa
The Frangipani Langkawi Resort & Spa
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Casa del Mar Langkawi
Casa del Mar Langkawi
Casa del Mar Langkawi
9.4 E shkëlqyer
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Villa Molek
Villa Molek
Villa Molek
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
0.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Ambong-Ambong Langkawi Rainforest Retreat
Ambong-Ambong Langkawi Rainforest Retreat
Ambong-Ambong Langkawi Rainforest Retreat
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Best Star Resort
Best Star Resort
Best Star Resort
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Sandy Beach Resort Langkawi
Sandy Beach Resort Langkawi
Sandy Beach Resort Langkawi
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Chenang Inn
Chenang Inn
Chenang Inn
7.7 Mesatare
Han
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Green Village Langkawi Resort
Green Village Langkawi Resort
Green Village Langkawi Resort
4.2
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Telaga Terrace Boutique Resort
Telaga Terrace Boutique Resort
Telaga Terrace Boutique Resort
Hotel
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Vrapim me anije nën ujë
Senari Bay Resort
Senari Bay Resort
Senari Bay Resort
Resort
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Panji Panji Tropical Wooden Home
Panji Panji Tropical Wooden Home
Panji Panji Tropical Wooden Home
Vila
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
The Bohok Langkawi
The Bohok Langkawi
The Bohok Langkawi
Hotel
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • TV
 • Asistent
 • Televizor kabllor / satelitor
Gecko Guesthouse
8.4 E mirë
Shtëpi e mysafirëve
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Peshkimi
 • Tavolinë udhëtimi
 • Mergim nën ujë
 • Aktivitetet në ujë
Kunang Kunang Heritage Villas
Kunang Kunang Heritage Villas
Kunang Kunang Heritage Villas
Kampi
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Asistent
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
Holiday Home Sunshine Cenang
Holiday Home Sunshine Cenang
Holiday Home Sunshine Cenang
Dhoma pushimesh
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
Alsafffa Homestay
8.4 E mirë
Dhoma pushimesh
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Furgon i aeroportit
 • Zbardhja
D lima beach inn
D lima beach inn
D lima beach inn
Hotel
Malajzia, Plazhi i Cenangut
Largësia nga qendra e qytetit:
1.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.