Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Miri me pishinë për fëmijë

Miri
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 10 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Miri në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Meritz Hotel
Meritz Hotel
Meritz Hotel
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Kafe / Thaj kafeje
 • Ashensor / Lift
Mega Hotel
Mega Hotel
Mega Hotel
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Miri Marriott Resort & Spa
Miri Marriott Resort & Spa
Miri Marriott Resort & Spa
Resort
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Pullman Miri Waterfront
Pullman Miri Waterfront
Pullman Miri Waterfront
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
Imperial Hotel Miri
Imperial Hotel Miri
Imperial Hotel Miri
8.7 E mirë
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Mulu Marriott Resort & Spa
Mulu Marriott Resort & Spa
Mulu Marriott Resort & Spa
8.8 E mirë
Resort
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Këmbimi i valutës
Grand Palace Hotel Miri
Grand Palace Hotel Miri
Grand Palace Hotel Miri
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
1.9 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Dynasty Hotel Miri
Dynasty Hotel Miri
Dynasty Hotel Miri
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Bay Resort Condominium @ Diamond Tower
Bay Resort Condominium @ Diamond Tower
Bay Resort Condominium @ Diamond Tower
8.2 E mirë
Apartament
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Regjistrimi/checkout i shpejtë
Chemara Boutique Hotel
Chemara Boutique Hotel
Chemara Boutique Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Miri
Largësia nga qendra e qytetit:
8.8 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.