Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Malacca me Pishinë në Ambjent të Hapur

Malacca
hën, 8 kor — hën, 15 kor · 2 të rritur

Gjeti 83 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me pishinë jashtë Malacca për vitin 2024. Kemi zgjedhur këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, dekorin, dhe pishinën jashtë. Galeritë e imazheve dhe çmimet rifreskohen rregullisht me përditësime të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më Qershor 16, 2024.
Hatten Hotel Melaka
Hatten Hotel Melaka
Hatten Hotel Melaka
7.8 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Bayou Lagoon Park Resort
Bayou Lagoon Park Resort
Bayou Lagoon Park Resort
6.9 Më poshtë mesatare
Resort
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë golfi
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Swiss-Garden Hotel Melaka
Swiss-Garden Hotel Melaka
Swiss-Garden Hotel Melaka
7.9 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Holiday Inn Melaka
Holiday Inn Melaka
Holiday Inn Melaka
8.0 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bayview Hotel Melaka
Bayview Hotel Melaka
Bayview Hotel Melaka
7.7 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Hallmark Crown Hotel
Hallmark Crown Hotel
Hallmark Crown Hotel
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Grand Swiss-Belhotel Melaka formerly LaCrista Hotel Melaka
Grand Swiss-Belhotel Melaka formerly LaCrista Hotel Melaka
Grand Swiss-Belhotel Melaka formerly LaCrista Hotel Melaka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Kings Green Hotel City Centre Melaka
Kings Green Hotel City Centre Melaka
Kings Green Hotel City Centre Melaka
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Casa del Rio Melaka
Casa del Rio Melaka
Casa del Rio Melaka
9.3 E shkëlqyer
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
The Majestic Malacca Hotel
The Majestic Malacca Hotel
The Majestic Malacca Hotel
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
The Settlement Hotel
The Settlement Hotel
The Settlement Hotel
8.6 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.4 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Ibis Melaka
Ibis Melaka
Ibis Melaka
8.2 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
DoubleTree by Hilton Melaka
DoubleTree by Hilton Melaka
DoubleTree by Hilton Melaka
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Cosy Stay Melaka
Cosy Stay Melaka
Cosy Stay Melaka
Apartament
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Treasures Hotel and Suites
Treasures Hotel and Suites
Treasures Hotel and Suites
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.4 km
 • Bar / Lounge
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
Luxury on Melaka River
Apartament
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Zonë e caktuar për duhan
 • Pishinë jashtë
Heritage City @ Malacca River 1
Heritage City @ Malacca River 1
Heritage City @ Malacca River 1
Apartament
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
The Dutch House Malacca
The Dutch House Malacca
The Dutch House Malacca
Shtëpi e mysafirëve
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
Rimba Hang Kasturi Villa
Rimba Hang Kasturi Villa
Rimba Hang Kasturi Villa
Vila
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
Lets Stay @ The Wave Residences
Apartament
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Furgon i aeroportit
 • Pishinë
 • Pishinë jashtë
 • Kopilak
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.