Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Malacca me pishinë për fëmijë

Malacca
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 33 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Malacca në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Hatten Hotel Melaka
Hatten Hotel Melaka
Hatten Hotel Melaka
7.8 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Swiss-Garden Hotel Melaka
Swiss-Garden Hotel Melaka
Swiss-Garden Hotel Melaka
7.9 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Holiday Inn Melaka
Holiday Inn Melaka
Holiday Inn Melaka
8.0 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Bayview Hotel Melaka
Bayview Hotel Melaka
Bayview Hotel Melaka
7.7 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
The Pines Melaka
The Pines Melaka
The Pines Melaka
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.8 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkim falas
 • Parkimi
Hallmark Crown Hotel
Hallmark Crown Hotel
Hallmark Crown Hotel
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Grand Swiss-Belhotel Melaka formerly LaCrista Hotel Melaka
Grand Swiss-Belhotel Melaka formerly LaCrista Hotel Melaka
Grand Swiss-Belhotel Melaka formerly LaCrista Hotel Melaka
Largësia nga qendra e qytetit:
4.0 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Shore Hotel & Residences
The Shore Hotel & Residences
The Shore Hotel & Residences
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.2 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkim falas
 • Parkimi
Kings Green Hotel City Centre Melaka
Kings Green Hotel City Centre Melaka
Kings Green Hotel City Centre Melaka
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
3.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Casa del Rio Melaka
Casa del Rio Melaka
Casa del Rio Melaka
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
The Majestic Malacca Hotel
The Majestic Malacca Hotel
The Majestic Malacca Hotel
8.2 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
4.7 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
DoubleTree by Hilton Melaka
DoubleTree by Hilton Melaka
DoubleTree by Hilton Melaka
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
6.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Frigorifer
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
Ames Hotel
Ames Hotel
Ames Hotel
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.3 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
Amadel's Residence @ 14
Amadel's Residence @ 14
Amadel's Residence @ 14
Apartament
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
The Straits Hotel & Suites
The Straits Hotel & Suites
The Straits Hotel & Suites
7.3 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Hotel Puri
Hotel Puri
Hotel Puri
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.0 km
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Kings Hotel Melaka
Kings Hotel Melaka
Kings Hotel Melaka
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
2.4 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
MidCity Hotel Melaka
MidCity Hotel Melaka
MidCity Hotel Melaka
6.6 Më poshtë mesatare
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.5 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Jetty Suites Apartments
Jetty Suites Apartments
Jetty Suites Apartments
Apartament
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.8 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Kopsht
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Fusha shtërrime
Moty Hotel
Moty Hotel
Moty Hotel
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Malacca
Largësia nga qendra e qytetit:
5.7 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.