Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Lumut me pishinë për fëmijë

Lumut
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 5 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Lumut në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
DoubleTree by Hilton Damai Laut Resort
DoubleTree by Hilton Damai Laut Resort
DoubleTree by Hilton Damai Laut Resort
8.8 E mirë
Resort
Malajzia, Lumut
Largësia nga qendra e qytetit:
7.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Kopsht
Hotel Sfera
Hotel Sfera
Hotel Sfera
7.4 Mesatare
Hotel
Malajzia, Lumut
Largësia nga qendra e qytetit:
3.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
Marina Cove Resort
Marina Cove Resort
Marina Cove Resort
5.0
Resort
Malajzia, Lumut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
Marina Island Pangkor Resort & Hotel
Marina Island Pangkor Resort & Hotel
Marina Island Pangkor Resort & Hotel
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Volejbolli
 • Plazhi Futboll dhe Volejboll
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kuti e sigurisë
The Orient Star Resort Lumut
The Orient Star Resort Lumut
The Orient Star Resort Lumut
Resort
Malajzia, Lumut
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Ashensor / Lift
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.