Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kuala Lumpur me pishinë për fëmijë

Kuala Lumpur
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 103 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kuala Lumpur në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Traders Hotel Kuala Lumpur
Traders Hotel Kuala Lumpur
Traders Hotel Kuala Lumpur
8.7 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.0 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
Pacific Regency Hotel Suites
Pacific Regency Hotel Suites
Pacific Regency Hotel Suites
7.5 Mesatare
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur
Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur
Sunway Putra Hotel Kuala Lumpur
8.6 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.6 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Fusha shtërrime
 • Parkimi
Berjaya Times Square Hotel Kuala Lumpur
Berjaya Times Square Hotel Kuala Lumpur
Berjaya Times Square Hotel Kuala Lumpur
7.7 Mesatare
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
Seri Pacific Hotel Kuala Lumpur
Seri Pacific Hotel Kuala Lumpur
Seri Pacific Hotel Kuala Lumpur
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Shangri-La Kuala Lumpur
Shangri-La Kuala Lumpur
Shangri-La Kuala Lumpur
8.9 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Corus Hotel Kuala Lumpur
Corus Hotel Kuala Lumpur
Corus Hotel Kuala Lumpur
8.1 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
PARKROYAL COLLECTION Kuala Lumpur
PARKROYAL COLLECTION Kuala Lumpur
PARKROYAL COLLECTION Kuala Lumpur
8.3 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Impiana KLCC Hotel
Impiana KLCC Hotel
Impiana KLCC Hotel
7.8 Mesatare
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.7 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Pullman Kuala Lumpur City Centre Hotel & Residences
Pullman Kuala Lumpur City Centre Hotel & Residences
Pullman Kuala Lumpur City Centre Hotel & Residences
8.4 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.8 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
Concorde Hotel Kuala Lumpur
Concorde Hotel Kuala Lumpur
Concorde Hotel Kuala Lumpur
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Renaissance Kuala Lumpur Hotel
Renaissance Kuala Lumpur Hotel
Renaissance Kuala Lumpur Hotel
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
The Gardens - A St Giles Signature Hotel & Residences Kuala Lumpur
The Gardens - A St Giles Signature Hotel & Residences Kuala Lumpur
The Gardens - A St Giles Signature Hotel & Residences Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
Fraser Place Hotel Kuala Lumpur
Fraser Place Hotel Kuala Lumpur
Fraser Place Hotel Kuala Lumpur
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Majestic Hotel Kuala Lumpur Autograph Collection
The Majestic Hotel Kuala Lumpur Autograph Collection
The Majestic Hotel Kuala Lumpur Autograph Collection
Largësia nga qendra e qytetit:
0.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
Aloft Kuala Lumpur Sentral
Aloft Kuala Lumpur Sentral
Aloft Kuala Lumpur Sentral
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.0 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
The Federal Kuala Lumpur
The Federal Kuala Lumpur
The Federal Kuala Lumpur
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.1 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Hilton Kuala Lumpur
Hilton Kuala Lumpur
Hilton Kuala Lumpur
8.8 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
1.3 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
Royale Chulan Kuala Lumpur
Royale Chulan Kuala Lumpur
Royale Chulan Kuala Lumpur
8.2 E mirë
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
3.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Dorsett Kuala Lumpur
Dorsett Kuala Lumpur
Dorsett Kuala Lumpur
7.6 Mesatare
Hotel
Malajzia, Kuala Lumpur
Largësia nga qendra e qytetit:
2.9 km
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Parkimi
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.