Qyteti, Shteti ose Hotel
Regjistrimi
Blerja
Vizitorët
Të rritur
Zgjidhni një datë
loaderpo ngarkohet

Hotele në Kota Kinabalu me pishinë për fëmijë

Kota Kinabalu
hën, 10 qer — hën, 17 qer · 2 të rritur

Gjeti 29 hotele

Rendit sipas:
 • popullariteti
 • vlerësimeve
 • çmimet
 • yjet
Datat janë jashtë datës për ofertat dhe çmimet më të fundit - ju lutemi përditësoni datën tuaj të regjistrimit
Zbuloni zgjedhjen tonë të hoteleve më të mira me Pishinë për Fëmijë në Kota Kinabalu në vitin 2024. Ne i zgjodhëm këto listime me kujdes, duke marrë parasysh (ku është e mundur) vlerësimet e fundit të vizitorëve, vendndodhjen, llojin e akomodimit, çmimet, disponueshmërinë e datave, Klubin e Fëmijëve, Kujdesin e Mbrojtur për Fëmijët/aktivitetet, dhe qasjen në Pishinën për Fëmijë. Galeritë e imazheve përditësohen rregullisht me të rejat më të fundit. Ato janë përditësuar për herë të fundit më 8 prill 2024.
Shangri-La Tanjung Aru Kota Kinabalu
Shangri-La Tanjung Aru Kota Kinabalu
Shangri-La Tanjung Aru Kota Kinabalu
8.8 E mirë
Resort
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
11.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Parkim falas
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Shangri-La Rasa Ria Kota Kinabalu
Shangri-La Rasa Ria Kota Kinabalu
Shangri-La Rasa Ria Kota Kinabalu
8.9 E mirë
Resort
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
17.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë golfi
 • Fushë tenisi
 • Biliardo
Ming Garden Hotel & Residences
Ming Garden Hotel & Residences
Ming Garden Hotel & Residences
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
8.1 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
Hyatt Regency Kinabalu
Hyatt Regency Kinabalu
Hyatt Regency Kinabalu
8.5 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.0 km
 • Shënjestër
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
Nexus Resort & Spa Karambunai
Nexus Resort & Spa Karambunai
Nexus Resort & Spa Karambunai
7.3 Mesatare
Resort
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
13.2 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Fushë tenisi
 • Volejbolli
 • Qirrenti i biçikletave
Le Meridien Kota Kinabalu
Le Meridien Kota Kinabalu
Le Meridien Kota Kinabalu
9.0 E shkëlqyer
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.5 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mini-bar
The Magellan Sutera
The Magellan Sutera
The Magellan Sutera
Resort
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
9.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Trajtimi i trupit
 • Biliardo
 • Biliardo
 • Karaoke
Sabah Oriental Hotel
Sabah Oriental Hotel
Sabah Oriental Hotel
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.9 km
 • Bar / Lounge
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Mini-bar
 • Parkimi
 • Kuti e sigurisë
Grandis Hotels and Resorts
Grandis Hotels and Resorts
Grandis Hotels and Resorts
8.9 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
6.6 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Kafene/ditore
 • Mini-bar
 • Parkimi
The Palace Hotel Kota Kinabalu
The Palace Hotel Kota Kinabalu
The Palace Hotel Kota Kinabalu
8.9 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.3 km
 • Bar / Lounge
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Restorant
Borneo Beach Villas
Borneo Beach Villas
Borneo Beach Villas
Resort
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Kopsht
 • Restorant
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Kafene/ditore
 • Kuti e sigurisë
Pan Borneo Hotel Kota Kinabalu
Pan Borneo Hotel Kota Kinabalu
Pan Borneo Hotel Kota Kinabalu
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
15.5 km
 • Karaoke
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Mini-bar
 • Kuti e sigurisë
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
Avangio Hotel Kota Kinabalu Managed by Accor
Avangio Hotel Kota Kinabalu Managed by Accor
Avangio Hotel Kota Kinabalu Managed by Accor
8.6 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
3.7 km
 • Frigorifer
 • Mini-bar
 • Këmbimi i valutës
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Asistent
Nana Marina Court
Nana Marina Court
Nana Marina Court
Apartament
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
7.8 km
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
Luxury Condominium at Loft Imago
Luxury Condominium at Loft Imago
Luxury Condominium at Loft Imago
Dhoma pushimesh
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
8.4 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Biliardo
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
Modern NBP Apartment @ The Loft Imago
Apartament
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
8.3 km
 • Frigorifer
 • Mikrovale
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Pishinë
 • Saunë
 • Pishinë për fëmijë
VH Homestay Imago Shopping Mall
VH Homestay Imago Shopping Mall
VH Homestay Imago Shopping Mall
Apartament
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
8.5 km
 • Qirrenti i biçikletave
 • Karaoke
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Kondicioner
 • Frigorifer
 • Mikrovale
C'haya Hotel
C'haya Hotel
C'haya Hotel
8.0 E mirë
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
10.5 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
 • Furgon i aeroportit
Sky Hotel Kota Kinabalu
Sky Hotel Kota Kinabalu
Sky Hotel Kota Kinabalu
Hotel
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
8.0 km
 • Wi-Fi falas
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
 • Parkimi
 • Ashensor / Lift
 • Makinë e tharjes së flokëve
 • Recepsion 24-orësh
Sabah Beach Villas & Suites
Sabah Beach Villas & Suites
Sabah Beach Villas & Suites
7.6 Mesatare
Apartament
Malajzia, Kota Kinabalu
Largësia nga qendra e qytetit:
14.2 km
 • Masazh
 • Masazh / Qendër bukurie
 • Qirrenti i biçikletave
 • Wi-Fi falas
 • Kopsht
 • Wi-Fi
 • Frigorifer
Rivendos filtrat
10km në qendër

Zgjidhni gjuhën tuaj

Zgjidhni monedhën tuaj

Aty ku çmimet e aplikueshme do të konvertohen dhe do të shfaqen në monedhën që zgjidhni. Monedha me të cilën paguani mund të ndryshojë në bazë të rezervimit tuaj dhe mund të zbatohet gjithashtu një tarifë shërbimi.